Treneriai

Sandra Lipinskaitė – šokių studijos “Imperium” direktorė, šokusi sportinius-pramoginius šokius 15 metų, turinti 10 metų treniravimo patirtį. Įgyjusi sporto bakaluro kvalifikacinį laipsnį ir trenerio profesinę kvalifikaciją, LSŠF C kategorijos teisėja, kasmetinių LSŠF (Lietuvos sportinių šokių federacijos) seminarų dalyvė, turinti daugiau nei 2 metų patirtį dirbant pagal NVŠ (neformaliojo vaikų švietimo) programas Kauno rajono, Kauno miesto, Prienų rajono, Birštono ir Ukmergės savivaldybėse. Sandros treniruočių metu ugdytiniai ne tik mokinami naujų šokio judesių, tačiau yra ugdoma ir kūrybinė iniciatyva, pasitikėjimas savimi bei saviraiška.

Ugnė Lipinskaitė – šokių studijos “Imperium” steigėja, kvalifikuota šokių trenerė, bei šokėja. Pradėjusi šokti vos 6-erių metų sportinius-pramoginius šokius, vėliau save išbandė ir gatvės šokiuose. Turinti 6 metų treniravimo patirtį, bei 14 metų šokėjos patirtį, 2,5 metų dirbanti pagal NVŠ (neformaliojo vaikų švietimo) programas Kauno mieste, Kauno rajone, Kazlų Rūdoje ir Šakių rajone, turi patirties organizuojant šokių stovyklas, konkursus, seminarus, LSŠF reitingo laimėtoja, įvairių Lietuvos ir tarptautinių konkursų dalyvė, bei finalininkė, televizijos projekto “ŠOK” finalininkė, įgyjusi Zumba Zin trenerio kvalifikaciją. Ugnės treniruočių metu taikoma komunikacinė šokio ugdymo kryptis, kuomet vaikai gali būti šokėjais ir kūrėjais, stebėtojais ir vertintojais, ši visuma suteikia galimybę vaikams improvizuoti ir atsiskleisti, kas yra labai svarbu mokyklinio amžiaus vaikų vystimuisi.

Deividas Tamulionis – profesionalus sportinių šokių šokėjas, pradėjęs savo karjerą nuo 5-rių metų. Lietuvos Čempionato vicečempionas ir finalininkas, daugkartinis Lietuvos Pirmenybių nugalėtojas, LSŠF reitingo varžybų daugkartinis laimėtojas, tarptautinių varžybų nugalėtojas ir prizininkas. Apdovanotas Panevėžio mero Ryčio Račkausko už pasiekimus sporte ir Panevėžio miesto vardo garsinimą. Man šokis yra neatsiejama gyvenimo dalis. Šokis – tai oras, kuriuo kvėpuoju ir be kurio negalėčiau gyventi. Šiuo metu aktyviai treniruojuosi 10-ties šokių programą ir siekiu vis geresnių rezultatų.

Leta Kripaitė – sportinių šokių trenerė, 10 metų šokėjos patirtis. Lietuvos pirmenybių finalininkė ir prizininkė, u21 Lietuvos čempionato finalininkė, LSŠF reitingo laimėtoja. Šiais metais Letą ir jos šokių partnerį galėsime išvysti šokančius pasirodysiančiame filme “Nematoma”. Letos nuoširdumas ir meilė šokiui, skatina mažuosius šokėjus pažvelgti į šokius kitaip, bei atsiskleisti patiems.

Gabrielė Juškėnaitė – pramoginius-sportinius šokius pradėjo lankyti nuo 6-erių metų. Praktikavosi ne tik Lietuvoje, bet ir JAV, Italijoje bei Anglijoje. Lietuvos ir Tarptautinių konkursų dalyvė, Lietuvos čempionato finalininkė.

Paulius Ditauskas – tarptautinių varžybų dalyvis, suaugusiųjų standartinių šokių, International Open Standart ir Rising Star finalistas, Pirmenybių B+A vicečempionas. Paulius jau 12 metų šoka standartinius šokius, treniruojasi su vienais stipriausių užsienio bei Lietuvos trenerių ir siekia vis geresnių rezultatų.

Laura Nareckaitė – sportinius šokius pradėjau šokti jau darželyje, šoku daugiau nei 10 metų, esu tarptautinių sportinių šokių varžybų dalyvė ir finalininkė, LSŠF reitingo 4 vietos laimėtoja. Esu darbšti ir užsispyrusi, siekianti savo tikslų.

Dmitrij Zruynovanyi – nuo pat vaikystės mane mokė mylėti šokį, suprasti, pajausti ir vertinti visa, kas susiję su tuo. Būtent šias savybes aš įgijau šokio dėka. Tai tik maža dalis to, kuo galėčiau pasidalinti. Mano šokių karjeros pasiekimai: 10 šokių Ukrainos čempionato nugalėtojas, 10 šokių Ukrainos taurės laimėtojas, 10 šokių pasaulio čempionato dalyvis. Turiu didesnę nei 7 metų pedagoginio darbo patirtį, dirbu su bet kokio amžiaus mokiniais: nuo pačių mažiausiųjų iki suaugusių. Esu pozityvus, tolerantiškas, visada stengiuosi padėti pasiekti naujų aukštumų.

Uždaryti

Prisijungti

Uždaryti

Krepšelis (0)

Cart is empty Šiuo metu krepšelis tuščias.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this