Treneriai

Ugnė Lipinskaitė – šokių studijos “Imperium” steigėja, kvalifikuota šokių trenerė, bei šokėja. Pradėjusi šokti vos 6-erių metų sportinius-pramoginius šokius, vėliau save išbandė ir gatvės šokiuose. Turinti 6 metų treniravimo patirtį, bei 14 metų šokėjos patirtį, 2,5 metų dirbanti pagal NVŠ (neformaliojo vaikų švietimo) programas Kauno mieste, Kauno rajone, Kazlų Rūdoje ir Šakių rajone, turi patirties organizuojant šokių stovyklas, konkursus, seminarus, LSŠF reitingo laimėtoja, įvairių Lietuvos ir tarptautinių konkursų dalyvė, bei finalininkė, televizijos projekto “ŠOK” finalininkė, įgyjusi Zumba Zin trenerio kvalifikaciją. Ugnės treniruočių metu taikoma komunikacinė šokio ugdymo kryptis, kuomet vaikai gali būti šokėjais ir kūrėjais, stebėtojais ir vertintojais, ši visuma suteikia galimybę vaikams improvizuoti ir atsiskleisti, kas yra labai svarbu mokyklinio amžiaus vaikų vystimuisi.

Indrė Janušauskaitė – Street Dance, Show Dance šokių stilių trenerė. Dirbanti choreografe ir trenere šokių studijoje “Imperium” Šakių rajono savivaldybėje. Šokanti 17 metų, trenere ir choreografe dirbanti 14 metų. Lietuvos ir tarptautinių Hip Hop ir Showdance čempionatų laimėtoja. Kartu su šokių grupe “Blazing Steps” užėmusi garbingą 12 vietą pasaulio Hip Hop čempionate. Buvusi Lietuvos balso šokėja, dalyvavusi įvairiuose televiziniuose projektuose. Turinti Lietuvos ministro pirmininko Gedimino Kirkilo apdovanojimą už aktyvią veiklą garsinant Lietuvą, bei KTU universitetą. Indrės auklėtiniai jau yra tapę įvairių tarptautinių ir Lietuvos čempionatų prizininkais ir laimėtojais.

Aristida Velečkaitė – gatvės šokių trenerė, turinti Zumba Zin, Zumba Kids/Jr trenerio kvalifikacijas. Per savo 15 metų šokėjos patirtį dalyvavusi įvairiuose televiziniuose projektuose (vaikų balsas, vaikų išsipildymo akcija ir t.t.) ir Lietuvos bei Pasaulio Hip Hop čempionatuose, IDO Baltijos taurės 2007 metų čempionato 3-ios vietos laimėtoja savo amžiaus kategorijoje, 2007 metais gavusi padėką iš Kauno miesto savivaldybės mero už dalyvavimą tarptautiniame vaikų Eurovizijos konkurse Roterdame. Aristida visuomet stengiasi, kad vaikai treniruotės metu būtų aktyvūs ir išreikštų individualumą šokyje

Justas Andriejauskas – choreografas, treneris, studijos “Infinitum” įkūrėjas ir žinoma šokėjas. Justas šokiais susidomėjo dar vaikystėje pradėjęs šokti sportinius šokius, vėliau juos pakeitė gatvės šokiai, kuriais treneris susidomėjo, dėl kūrybinės laisvės. Justas Andriejauskas dalyvavo/ šoko beveik visuose Lietuvoje organizuojamuose televiziniuose projektuose: “Tu gali šokti” , “Šok su manim”, “Šok su žvaigžde”, “Lietuvos Balsas,”X faktorius”, “Varom už Lietuvą”, “Eurovizijoje” ir daugelyje kitų projektų. Taip pat dirbo choreografu tokiuose grandioziniuose šou, kaip “M.A.M.A. apdovanojimai” , “Lietuvos balsas”, “Muzikinė kaukė”, ” Back to 80’s – 90’s” koncerto žalgirio arenoje. Treneris yra Lietuvos, bei Baltijos šalių čempionatų prizininkas. Taip pat nuo 2009 m. kiekvienais metais atstotauja Lietuvą IDO pasaulio čempionate. Laimėjimus galima būtų vardinti ir vardinti, bet kaip pats choreografas teigia – ” leiskite apie mane žmogui nuspręsti ne iš laimėjimų lentynos, o iš atliktų darbų ir įdėto sunkaus darbo”.

Aistė Anusevičiūtė – hip hop šokių trenerė, savo šokių karjerą pradėjusi 2011 metais. Aštuntus metus šokanti mergina yra Lietuvos ir Pasaulio čempionatų dalyvė, daugkartinė DUO kategorijos prizininkė, su komanda V-Team – daugkartinė Lietuvos čempionė, 2017 metų Pasaulio čempionato 3-os vietos prizininkė. Aistė neapsiriboja vien šokių konkursais, savo jėgas bando ir televizijos projektuose. Su komanda V-Team ne kartą dalyvavo projekte “Lietuvos Talentai”, o 2019 metais užėmė 3-ąją vietą. Aistė taip pat savo žinias gilina įvairiuose seminaruose ir šokių stovyklose, tad treniruočių metu mokina ne tik pagrindinių šokių judesių, bet ir įvairių choreografijų, taip pat stengiasi, kad vaikai šokių judesiais išreikštų save.

Uždaryti

Prisijungti

Uždaryti

Krepšelis (0)

Cart is empty Šiuo metu krepšelis tuščias.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this